מגנטים לבריתה

תינוקת ביום הבריתה

עברו להם 9 חודשים, 9 חודשים של סבל עד שמגיעה לה הלידה המאושרת, ואז המתנה הכי גדולה שחלמתם עליה מגיעה, המתנה המדהימה אחרי מאמץ גדול - יש לכם בת נפלאה כל כך קטנה שממלאת אתכם באושר גדול.

זה פשוט נפלא לראות את הבת גדלה מיום ליום וצומחת והופכת להיות נערה יפה וזה פשוט נפלא לתעד את כל הימים האלה עם מצלמה ובעיקר את יום הבריתה, אותו יום שמח כמה שבועות לאחר הלידה שבו אתם חוגגים בריתה - חוגגים את הולדת הבת שלכם.

לזכור את הבריתה בצורה מיוחדת

בכל אירוע שעושים מזמינים צלם, בכל אירוע שעורכים מזמינים צלם סטילס וצלם וידאו, אך לא בכל אירוע מזמינים צלם מגנטים לבריתה וחבל.
התחום של מגנטים לבריתה נכנס לשוק בשנים האחרונות, עם התפתחות כל שוק המגנטים בארץ, ההתפתחות הייתה מטאורית וכמעט בכל אירוע אנו זוכים לראות כיום צלם מגנטים שמפזז באירוע ומצלם את העוברים ושווים.

בבריתה זה יכול להיות מיוחד מאוד, זה יכול להיות מרשים ויפה להניח לוח מגנטים שבו צלם מגנטים לבריתה מניח את המגנטים שהוא צילם באירוע, ובמיוחד את התמונות של הרך הקטנה, של הילדה החמודה שמצטלמת לה.

אלמנט נוסף שכדאי לזכור הוא העובדה שמגנט יכול להישמר שנים רבות בתמונה איכותית, ותוכלו לשמור את התמונה, לתלות על המקרר או על לוח מגנטים וליהנות שנים רבות מהזיכרון של הבריתה ומהילדה הקטנה.

תוכלו גם לשמור על מגנטים לברית במגירה, לשמור על איכותם ובעוד מספר שנים להראות לילדתכם את התמונות הללו, תמונות שיוכלו להישאר איתה שנים רבות.

התיעוד הנצחי שלנו תמונות בריתה שתמיד כיף להיזכר

עיצוב מגנטים לבריתה

בנוסף לעובדה שצלם מגנטים לבריתה יצלם וידפיס מיידית את התמונות באותו רגע, תוכלו לבקש להשקיע קצת בעיצוב מגנטים לברית.

תוכלו לעצב מגנטים לאירועים בצורה מיוחדת שמתאים עבור מגנטים לבריתה, מגנטים שיהיו מעוצבים בצבע ורוד לדוגמא עם פרחים מסביב, וכמובן ניתן גם עם תמונה קטנה של הילדה בצד הימני או השמאלי של המגנט וליד יופיע תאריך הבריתה, כדי שכולם יזכרו את היום המיוחד.