מגנטים לבר / בת מצווה

ילד בר מצווה עם רקדניות מלאכיות

הגיע העת של ילדיכם להגיע למצוות, עברו להן שלוש עשרה שנים מרגשות של ילדות ואושר, שלוש עשרה שנים שהילד האהוב שלכם גודל וצומח, עד אשר הוא מגיע למצוות ומגיע לשלב בו הוא הופך לנער צעיר, ומכאן כל חייו לפניו.

בר המצווה הוא אחד האירועים המרגשים ביותר בחייו של כל ילד יהודי. אין ילד שלא מחכה לאירוע בר המצווה שלו, אין ילד שלא מחכה לחגוג עם החברים שלו באירוע מיוחד, לטייל בחו"ל עם המשפחה כמתנת בר המצווה, לקבל מתנות רבות מהאורחים שמבקרים, מהמשפחה, ליהנות מהתפילות המרגשות בשבת החתן, וכמובן ליהנות מהעובדה שהוא מגיע למצוות ומתבגר.

תמיד כיף להסתכל בבר המצווה שהיה לכם לפני מספר שנים או לחלקיכם לפני עשרות שנים, וכיום ניתן בהשקעה לא גדולה בכלל לתת לילד מתנה נפלאה, לתת לאורחים מתנה נפלאה - בדמות מגנטים לבר מצווה.

בר מצווה שלא יכח עם המגנטים שלנו חוגגים בבר מצווה

הסוד שמאחורי מגנטים לבר / בת מצווה

יש לכם ילדה נהדרת, ילדה מקסימה, ילדה שהגיעה לגיל 12 גיל מרגש מאוד עבור ילדות, גיל בו בדרך כלל הם הופכות לנערות וכמובן גיל בו הם חוגגות בת מצווה.

בת מצווה הוא אחד מהאירועים הקסומים שמשפחה יכולה לחגוג, הילדה הקטנה של הבית היא הנסיכה של הבית, היא הנסיכה של ההורים והנסיכה של כולם.
הילדה היפה שלנו רוצה כמובן לחגוג בת מצווה ומחכה לאירוע הגדול בקוצר רוח.

מדוע כדאי להזמין את המגנט?

אמא ובן רוקדים בבר מצווה

מגנטים לבר מצווה הינם תמונות שמודפסות ישירות על ידי הצלם בזמן האירוע, מודבקות על לוח מגנטים בכניסה לאולם או באזור רחבת הריקודים, ושם צלם מגנטים מדביק את כל התמונות אשר צילם במהלך האירוע.

האורחים הרבים מסתובבים סביב הלוח ומחפשים את עצמם, לוקחים את המגנט אליהם הביתה, בד"כ אף ישנו גם עותק נוסף עבור המשפחה, וכמובן שהמגנט הזה יישאר בביתו של האורח על המקרר, בחדר, או אפילו במגירה סגורה ותהפוך למזכרת יקרה לכל החיים.

ילד בר המצווה אולי לא ישים לב ולא יעריך זאת כעת, אך בעוד מספר שנים, במידה והזמנתם מגנטים לבר מצווה ברמה גבוהה מצלם מקצועי, יוכל הילד לראות את עצמו ביום בר המצווה שלו מפוזר על מאות מקררים או לוחות מגנט או סתם בתוך הארנק, הילד יוכל לראות אותו ואת חבריו, מעוצבים בתוך מסגרת עם תאריך הבר המצווה ועוד אפשרויות נוספות.

מגנטים לאירועים ללא ספק יכולים לשדרג את האירוע החשוב של ילדכם, להוסיף אור לאירוע ולגרום לאורחים ליהנות ואף לדבר על האירוע גם לאחריו.
מגנטים לאירועים הם המתנה שתהווה את הזיכרון הטוב ביותר מהאירוע החשוב, גם לילדכם וגם לאורחי האירוע.