מגנטים לימי הולדת

בלונים ועוגה ביום הולדת

ישנו יום אחד בשנה שכולם מסתכלים עליכם, כל המכרים שלכם, החברים שלכם, החברים הקרובים וכמובן המשפחה שלכם.
יום אחד בשנה שבו אתם חוגגים את יום ההולדת שלכם, יום בו אתם מציינים עוד שנה שחלפה לה, ומביאה איתה עוד שנה חדשה שבאה עליה לטובה.

יום הולדת הוא יום שמח מאוד, אין זמן לדברים אחרים מלבד דבר אחד ביום ההולדת שלכם : לחגוג!

אחד המאפיינים המרכזיים של יום הולדת הוא בוודאי המסיבה שאתם עושים, המסיבה שאליה מוזמנים כל האורחים החשובים שלכם שיבואו ויציינו איתכם את הצמיחה בשנה.

פעם בשנה יום מיוחד! יום הולדת חוגגים פעם בשנה

מסיבת יום ההולדת - סיבה להוציא את המצלמה

אין ספק שאם אתם עושים מסיבת יום הולדת אתם בוודאי תרצו להנציח את המאורע החשוב, אם אתם עושים את המסיבה במקום קצת יותר מבית פרטי אתם בוודאי תצטרכו לשריין צלם, מזון וכדומה.

במידה ואתם מעוניינים לצלם את האירוע, הרשו לנו להציע לכם מגנטים לימי הולדת, מתנה מדהימה לאירוע שלכם, מתנה מדהימה ליום ההולדת שלכם, גימיק שישנה לכם את היום הולדת, יעשה את כולם שמחים יותר, יוסיף טוויסט מגניב למסיבה וינציח בצורה נחמדה מאוד את יום ההולדת.

מגנטים לימי הולדת הם שירות לא יקר המאפשר להזמין צלם שמתמחה בהקפת מגנטים לימי הולדת.
הצלם קובע איתכם את מסגרת התמונה אשר תרצו שתודפס בכל תמונה שמצלמה מפיקה, הצלם יציע לכם מגוון מסגרות שמתאימות לימי הולדת ואף יציע לכם אפשרות של תאריך האירוע, תמונה קטנה שלכם עם משפט קצר בתחתית המסגרת ועוד אפשרויות רבות.
כל התמונות יופיעו על לוח מגנטים שיאפשר לכל מי שמופיע בתמונה לקחת את המגנט אליו בהתאם למספר העותקים שקבעתם עם הצלם.

מגנטים לימי הולדת - זיכרון שנשאר גם במחשב

חוגגים יום הולדת עם עוגה

אם הזמנתם מגנטים לימי הולדת כדאי להכיר שאין זה אומר שהתמונות ייצאו רק מודפסות בצורה איכותית על מגנט ותחולק לכל מי שמופיע בתמונה.
העובדה שהזמנתם צלם מגנטים לימי הולדת הופכת אותו גם לצלם רגיל לחלוטין, באפשרות להפיק את כל התמונות שמופיעות על המגנטים היישר אל המחשב שלכם, מה שייתן לכם את האפשרות להעלות את כל התמונות ישירות לדף הפייסבוק שלכם או להפיק אלבום תמונות משלכם.

מגנטים לימי הולדת יכולה להיות גם מתנה עבור חתן האירוע בהפתעה, מתנה נפלאה שתשמח מאוד את חתן יום הולדת ותאפשר לו לזכור את יום ההולדת שנים רבות.

אז כמו שאומרים, ניפגש בשמחות. ואם כבר שמחות. ההתמחות שלנו בנוסף למה שנאמר לעיל, הוא הפקת מגנטים לחתונה. אירוע בעל משמעות חשובה בחיינו אנו. אז ניפגש על המקרר?