צילום אירועים

צלם באירוע

צילום אירועים הוא משהו שמלווה אותנו כבר שנים רבות בגלל הצורך לתעד את האירועים שלכם לשנים רבות אחר כך. אם בעבר הוא היה זניח והאירוע עצמו היה הדבר האמיתי, הרי שכיום אף אחד לא יסכים לעשות אירוע ללא תיעוד.

אין דבר יותר כיף מלשבת ביחד על הספה, כשהילדים מתרוצצים סביב ולהראות להם תמונות מהחתונה שהייתה מספר שנים קודם לכן, או בגיל חמישים לצפות בתמונות מבר המצווה. בגלל הפופולאריות של צילום אירועים ישנם נותני שירות רבים בתחום וחשוב לבחור את נותן השירות בקפידה.

השוואה בין היום לעומת פעם

בעבר, צילום אירועים היה כולל פיתוח תמונות, ולכן כל נותן שירות היה "מתקמצן" על מספר הצילומים מכיוון שהעלויות לאחר מכן היו גבוהות. בנוסף, בזמן הצילום עצמו לא היה ניתן לראות את התוצאה והיה בכך סיכון רב שבגלל תקלה כלשהיא הצילומים לא ייצאו כמו שצריך.

כיום בעידן הדיגיטאלי, ניתן לראות כל תמונה איך היא תיראה שנייה לאחר הצילום, וניתן לבחור רק את הטובות ביותר להדפסה ולכן נותן שירות כזה יצלם כמה שיותר מכיוון שאין לו עלויות כבעבר ורק התמונות הנבחרות יפותחו.

וידאו היום ופעם

גם בתחום צילום הוידאו ישנה קפיצה משמעותית בשנים האחרונות. אם בעבר הייתה קלטת שמונחת בתוך מצלמת הוידאו והקלטת הייתה מוגבלת בזמן, וכן בזמן הצילום אי אפשר היה לדעת שהכול עובד כמו שצריך.

הרי שכיום, ניתן כבר במהלך האירוע לבדוק את מה שמצולם ובמידה וישנם תקלות כלשהם לתקן אותם מיד. בנוסף, כיום צילום וידאו נשען על כרטיסי זיכרון בעלי נפח עצום, והעלויות של הכרטיסים הללו נמוכות, ולכן ניתן לצלם ברצף ולערוך מאוחר יותר את הסצנות שאנו רוצים שיישארו עימנו לעד.

נשמח להשתתף בשמחתכם, ולקחת חלק מיום מרגש בחייכם, ולהנציח הכל בעדשתנו.