מגנטים בגדלים מיוחדים

תאריך פרסום: 25/05/2014, מאת: .

גדלים שונים של מגנטים

היום על מנת ליצור מגנט איכותי לאירוע יש לקחת בחשבון את גודל של המגנט. גודל המגנט משנה את כל היופי של המגנט. ישנם חברות אשר חוסכים עליכם ומוציאם מגנטים בגודל יחסית קטן בגודל 9X6 ס"מ. אצלנו מפנקים את הלקוחות שלנו על מנת שידעו כי באמת בחרו בחרה טובה שיודעת מה טוב ללקוחותיה, ואנחנו מפיקים מגנטים בגודל של קצת יותר מ-10X7 ס"מ. תתארו לכם שאותו הפרש קטן משנה את התוצאה הסופית. וזה משליך על כמה דברים. התמונה יוצאת יותר גדולה וברורה המסגרת יושבת טוב בדיוק כמו שצריך.

גם למסגרת של המגנט יש חשיבות בתוצר הסופי. ע"פ סטנדרטים בחברת המגנט קבעה לטובת הלקוחות, יצרנו מאגר מסגרות למגנטים אשר התמונה בה לא נבלעת ויחד עם זאת המסגרת ברורה ומובנת. אנו משתדלים שהמסגרת לא תעלה על 0.60 ס"מ מהסיבות שציינתי לעיל. אבל תמיד ישנם מסגרות יוצאות דופן. ישנם כמה מסגרות אשר התמונה בהן מתפרשת על כל המגנט וישנם רק עיטורים בודדים. מסגרת כזאת פופולארית עבור מגנטים לחתונה.

ישנם לקוחות, אשר רוצים לפנק את האורחים שלהם אף יותר מזה, ומבקשים מגנטים אשר גודלם פי 2 מהגודל הסטנדרטי שלנו, דהיינו 10.5X7 ס"מ. וזה כבר משנה את כל המזכרת לגמרי ומשאירה טעם של עוד. שבאמת היה אירוע מרגש וחוויה בלתי נשכחת. אם אתם רוצים להיות כאלה, אז שווה להוסיף עוד קצת כסף ולפנק את האורחים שבאים מקרוב ומרחוק לחלוק איתכם את הערב המרגש.

גדלים נוספים שאנחנו מכירים הם בתור הגדלות. לרוב אנו מציעים הגדלות בגודל 10.5X7 ס"מ. אך אפשר גם כאן לקבל מגנטים יותר גדולים. 10.5X15 ס"מ שזה לרוב תמונה של זוג של חתן וכלה ואפילו חתן בר מצווה. המגנט הכי גדול שאנחנו מפיקים הינו בגדול 21X29 ס"מ, כגודל של דף A4 רגיל. שזאת באמת מזכרת מהממת. בגדלים כאלה אנחנו ממליצים להוסיף על התמונה מסגרת אשר מדמה מסגרת אמיתית, וזה הופך את המגנט הגדול הזה לתמונה של ממש שכיף לתלות על המקרר או אפילו על הדלת בכניסה לבית.

בסיכומו של עניין, אל תתנו לחברות אחרות לחסוך על הגב שלכם. בקשו לדעת מה גודל של המגנטים אשר יופקו בשמחה שלכם, במידה ואתם פונים אלינו אז תהיו בראש שקט שאצלנו הסטנדרט הוא לא מוצר חסכוני, אלא איכותי שנשאר זמן רב. מוזמנים ליצור קשר על מנת לראות את ההבדל, אנחנו נשלח לכם בדואר דוגמאות אשר יוכיחו כי הגודל כן קובע. נתראה בשמחות!

מדורג 5 ע"י 28 גולשים.