ציוד להפקת מגנטים

תאריך פרסום: 8/04/2014, מאת: .

צלמת עם מצלמה מקצועית

על מנת להפיק מגנטים איכותיים לאירוע נדרשת בחינה קפדנית של הציוד איתו מפיקים מגנטים. הציוד הראשון שנדבר עליו היא המצלמה. על מנת לקבל תמונות באיכות גבוהה יש צורך לצלם במצלמה מקצועית DSLR ובצלם מקצועי. מצלמות שהן דמויי DSLR הן טובות, אך לא לצילום מגנטים לאירועים. יהיו כאלה שיעדיפו לצלם במצלמת קנון ויהיו כאלה שיעדיפו לצלם במצלמת ניקון. לכל חברה יתרונות וחסרונות משל עצמה.

ציוד נוסף איתו עובדים על מנת להפיק מגנטים לאחר הצילום, כמובן מחשב. במחשב נוכל לסנן תמונות שיצאו לא טובות, לתקן בהירות ולשלוח לתוכנות מגנטים. התוכנה מסדרת לנו את התמונות כפי שנרצה. ישנם גדלים שונים למגנטים, אך הפופולרי הינו 10*7 ס"מ, כלומר 8 מגנטים לעמוד A4. לאחר שייצאנו את השבלונות והן מוכנות להדפסה, שולחים להדפסה במדפסת שיודעת להדפיס באיכות פיתוח. המדפסת הפופולארית היום היא של חברת קנון, יש דגמים שונים, אנחנו עובדים עם הדגם IP4950. גם הדיו הינו חשוב אך על כך ארחיב בהמשך.

לאחר שהדפים הודפסו, הציוד הבא שאנחנו משתמשים הינו מכונת למינציה. בה אנחנו מניילנים את דף המודפס על מנת לשמור על אורך חיי המגנט למספר שנים טובות ולא למספר שבועות. לאחר הניילון מדביקים על מגנט A4 וחותכים באמצעות גליוטינה. הגליוטינה צריכה להיות מסוגלת לחתוך כ-20 דפי A4 על מנת שנקבל חיתוך טוב של המגנטים יחד עם למינציה ודף הפוטו.

לאחר החיתוך מסדרים יפה על הלוח והאורחים יכולים להתחיל לקחת את המגנטים מהלוח, ולהישאר עם מזכרת מהאירוע שלכם.

גולת הכותרת, חומר גלם איכותי

עד כה דיברנו על הציוד להפקת מגנטים. לא פחות חשוב הם חומרי הגלם שאיתם אנחנו עובדים על מנת לקבל מגנטים איכותיים, אשר לא מתקלפים ולא דוהים במהרה.

דבר ראשון הוא בחירת דיו. ישנם תחליפים רבים לדיו המקורי, חלקם מיוצרים בסין וחלקם באיכויות יותר גבוהות אשר מיוצרים בקוריאה, אנגליה ואף בגרמניה. חשוב לא להשתמש בדיו זול כדי להימנע מסתימה של ראש המדפסת ולשחיקה גבוהה.

השוואה בין חומרי הגלם

חומר הגלם העיקרי במגנטים הינו דפי הפוטו אשר עליהם מודפסים המגנטים. בחירה נכונה של חומר גלם זה ייתן תוצאות אשר יחזיקו מעמד שנים רבות. למשל, רוב חברות מגנטים משתמשים היום בנייר מבריק 180 גרם, אנחנו בחרנו לעבוד עם נייר RC 210 גרם. אנחנו גם כמובן השוונו את שני חומרי הגלם הללו והגענו למסקנה חד משמעית. הסוג הראשון שציינתי כאן הוא טוב, אך הסוג שאיתו אנחנו עובדים הרבה יותר טוב. לקחנו שני מגנטים מאותם שני חומרי גלם, והשארנו אותם חשופים לשמש במשך חודש שלם, והתוצאות היו מפתיעות. המגנט עם חומר הגלם איתו אנחנו עובדים לא דהה, ואילו המגנט עם החומר הגלם שאיתו עובדים רוב החברות דהה באופן כזה שעדיף לזרוק את המגנט.

חומר גלם נוסף בו אנחנו משתמשים הינו כיסי למינציה. תהליך זה בעצם שומר על צבעי המגנט לאורך תקופה ארוכה יותר לעומת מגנט ללא למינציה, לכן תהליך זה הינו הכרחי מבחינתו על מנת לספק ללקוחותינו מוצר איכותי ומובחר.

המגנט עצמו

למגנט עצמו גם תפקיד חשוב. אנו עובדים מגנט בעובי של 0.4 מ"מ כדי שיחזיק מעמד על הדלת או על המקרר.

עדיין מתלבטים? תתקשרו לייעוץ חינם

אנחנו חרטנו על דיגלנו כי מוצר איכותי מגיע לכל לקוח שסוגר איתנו. במידה ואתם מתלבטים ולא יודעים מה לעשות, אתם חופשיים להתקשר ולהתייעץ איתנו. דבר נוסף שאותו חשוב לי לציין, האינטרס שלנו לתת מגנטים ברמה גבוה ואיכותיים נובע מהעבודה שהאורחים שלכם יכולים להיות לקוחות פוטנציאליים שלנו, ולכן חשוב שיקבלו מוצר מצוין ולא פחות מזה.

מדורג 5 ע"י 28 גולשים.