רגעים שלא שוכחים

תאריך פרסום: 8/04/2014, מאת: .

כלה שמחה ביום חתונתה

הפקת אירוע היום, בין אם חתונה, בר מצווה, בריתה או יום הולדת, הפכה למורכבת יותר מבעבר. אנשים רבים מעוניינים בטרנדים שונים אשר ישדרגו את האירוע שלהם. מגנטים לאירועים הפך לאחד הטרנדים החמים והמבוקשים בתחום והכול בעלות נמוכה יחסית.

איך זה עובד ?

מגנטים לאירועים עצמו הוא למעשה תמונה המצולמת באיכות גבוהה וברזולוציות איכותיות אותם ניתן להפוך לכדי מגנט של ממש. המגנט מופק תוך מספר דקות וניתן לראות את תמונתכם על גבי לוח או עמדה מיוחדת המוצבים במהלך האירוע עצמו. סוג המגנט, גודלו ועיצובו נקבעים ומותאמים מראש על ידי בעל האירוע.

כמה זה עולה ?

מחיריהם של מגנטים לאירועים נקבעים על פי איכות וכמות המגנטים וכן על פי כמות המוזמנים. כך למשל, הכמות של מגנטים לחתונה תהיה גבוהה בדרך כלל בהשוואה לאירועים קטנים יותר עם מספר מוזמנים נמוך יותר.

המחיר מתחיל מכמה מאות שקלים ויכול גם להגיע לאלפי שקלים במקרה של כמות גדולה מאוד. בממוצע , עלות של מגנטים לאירועים עם מספר מוזמנים ממוצע לא צריכה לעלות יותר מ 1500 ₪. כמו כן ניתן להזמין מגנטים ללא הגבלה במחיר שנקבע מראש.

על מה חשוב להקפיד ?

ערכו השוואה באינטרנט לפני שאתם מחליטים. שוק המגנטים מפותח מאוד וקיים היצע גדול אשר מביא לרמת מחירים נמוכה באופן יחסי. בקשו לראות מגנט לדוגמא ואל תהססו לשאול שאלות מקצועיות לגבי גודל התמונה ואיכות החומרים. ודאו כי הצלם הינו צלם מקצועי וכי הוא נשאר לכל אורך הערב. חתמו על חוזה המפרט במדויק את כמות המגנטים , המחיר ושעות העבודה.

מגנטים לאירועים הם אמנם חלק קטן בתכנון האירוע מבחינת הזמן וההשקעה, אך הקפדה על פרטים נכונים תהפוך אותו גם למזכרת בלתי נשכחת.

מדורג 5 ע"י 28 גולשים.