רעיון מקורי לאירוע חד פעמי

תאריך פרסום: 9/01/2014, מאת: .

אנשים לוקחים מגנטים מהלוח

מחפשים רעיון מקורי ופשוט לאירוע שלכם? רוצים שלאורחים שלכם תהיה מזכרת שהם גם ישמרו עליה ויראו אותה כל הזמן? מחפשים טרנד מבטיח ומשתלם? עצרו את החיפוש. מגנטים לאירועים יהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח.

טרנד עם תמונה

כיום, יש המון טרנדים לאירועים חלקם מוצלחים, חלקם פחות. בנוסף נחשבים טרנדים רבים ליקרים יתר על המידה וכאלו שאף אחד לא יזכור אותם רגע לאחר שהאירוע נגמר. לעומת זאת, מגנטים לאירועים הם לא רק טרנד לא יקר אלא כזה שישמח את האורחים שלכם לא רק בזמן האירוע אלא גם יישאר עימם הרבה זמן לאחר מכן. המגנט הוא למעשה תמונה המצולמת במהלך האירוע אשר עוברת עיבוד גרפי והדפסה עוד בזמן האירוע ותוך כמה דקות. המגנטים מחולקים על ידי צוות הצילום ולכם יש הזדמנות לערוך "מקצה שיפורים" בדרך למגנט הבא.

מזכרת משתלמת שנשארת

בחירה במגנט כמזכרת לחתונה הינה בחירה כדאית גם בגלל העלות הנמוכה יחסית. מחירה של חבילת מגנטים ממוצעת לאירוע נעה בין 600 ל-1,200 ₪, תלוי במספר המגנטים המוזמנים. כמו כן ניתן להזמין את השירות גם ללא הגבלה. מגנטים לחתונה יעלו בדרך כלל קצת יותר יקר מאחר וכמות המוזמנים תהיה גדולה יותר והדרישה אליהם מצד האורחים היא בדרך כלל גבוהה מאשר אירועים אחרים. ככלל , מומלץ לערוך השוואה בטרם חותמים על הזמנה של מגנטים וזאת מאחר ושוק המגנטים מגוון ובעל תחרותיות אשר מובילה לרמת מחירים לא גבוהה.

לסיכום, מגנטים לאירועים הפכו מזמן לטרנד חובה באירועים - לכם רק נותר לעצב את המגנט על פי רצונכם, לא לשכוח לכתוב את התאריך ולחייך בעוד כמה שנים כאשר תראו את התמונה על המקרר של האורחים.

מדורג 5 ע"י 28 גולשים.